Království lesa / Kariéra

Brigáda

Studuješ nebo máš víc volného času a neustále Ti chybí finance? Komunikuješ rád s lidmi? Máš rád přírodu a práce Ti není cizí? Je jedno jestli jsi kluk nebo holka nabízíme Ti možnost parádní brigády v krásném prostředí na Stezce korunami stromů Lipno přímo na vrcholu Kramolína. Neměj strach a pošli svůj životopis na gerhartova@stezkakorunamistromu.cz a rádi Ti i tvé další otázky zodpovíme na telefonním čísle 601 505 151. Tak dlouho neváhej a připoj se do našeho týmu!

Údržbář

Máš rád různorodou práci? Nebojíš se zkoušet nové věci, jsi zručný a máš rád kontakt s lidmi? Nabízíme volnou pozici údržbáře na Stezce korunami stromů Lipno. Údržbář se stará hlavně o chod tobogánu, ale musí umět dělat lehké opravy. Pokud máš o tuto pozici zájem, nebo se chceš dozvědět víc, pošli email na gerhartova@stezkakorunamistromu.cz nebo volej 601 505 151.

Pokladní

Pokladní na Stezce korunami stromů Lipno nejsou jako pokladní jak je znáte z přeplněných supermarketů. Naše pokladní si v práci užívají ne jen krásnou přírodu, ale především kontakt se zákazníky. Jsou příjemní/é, ochotní/é a hlavně se vždy rádi/y usmějí. Vám, kteří máte tyto vlastnosti, nabízíme volnou pozici pokladní. Pokud máte o tuto pozici zájem nebo máte více otázek, můžete psát na gerhartova@stezkakorunamistromu.cz nebo volat na 601 505 151.