Království lesa je aktuálně mimo provoz. Těšíme se na vás od 27.4. 2024!

Kouzlení, tancování, hry a zábava bude s prasátkem Pigy v Království lesa na Lipně už tuto sobotu!

Kouzlení, tancování, hry a zábava bude s prasátkem Pigy v Království lesa na Lipně už tuto sobotu!

17.června

Maskot rodinného areálu lišák Fox pozval opět po roce svého kamaráda prasátko Pigy. Chtějí si spolu i letos zařádit a užít si zábavný den v Království lesa. Prasátko Pigy proto přijede s celou svou zemí i všemi kamarády. Do Rodinného areálu Lipno dorazí nejen s nejlepší kamarádkou Lily, ale i s kouzelníkem Mišuge. Kromě nich samozřejmě potkáte i Myš a Maš, Mlsotky a Henrietu Hornáčkovou. Pigy a jeho kamarádi připravili pro všechny děti pestrý program plný písniček, kouzel, soutěží a balónků.

 

Království lesa plné prolézaček a vědomostních zastávek

Kromě objevování Země prasátka Pigy můžete s dětmi prozkoumat i celé Království lesa. V areálu najdete jak pohybové atrakce, při kterých si děti protáhnou tělo, tak i vědomostní stanoviště, na kterých můžou vyzkoušet, kolik toho vědí o přírodě a o lese. Království lesa nabízí atraktivní lanovky, provazové sestavy, stromová městečka, prolézačky, hrady, kolotoče a dvě obří trampolíny. Pro nejmenší děti jsou připravené půvabné domečky, pískoviště nebo skluzavky a houpačky. Milovníci přírody by neměli vynechat Malou lesní zoo, kde uvidí třeba veverku nebo vzácnou kočku divokou, která si tu užívá zasloužený důchod. Lesní stromová galerie a poznávací hra s lesními dřevinami může vaše děti nenásilnou formou něco nového naučit. Pro jemnou masáž chodidel vyzkoušejte s dětmi bosý chodníček.

 

„Prasátko Pigy a jeho kamarádi jsou u dětí oblíbené a na konec školního roku se podobné akce určitě hodí. Jsme rádi, že s naším partnerem Frekvencí 1 můžeme dětem nabídnout zábavu v přírodě na čerstvém vzduchu,“ říká tisková mluvčí Rodinného areálu Lipno Olga Kneiflová a dodává: „Dětem většinou nestačí jej navštívit pouze jednou, a tak pokud k nám jezdí častěji, doporučuji zakoupit permanentní vstupenku, která se při násobných návštěvách rozhodně vyplatí.“

 

Pigyádu pořádá rodinný areál Lipno ve spolupráci s mediálním partnerem Frekvencí 1. Vstupenky jsou k dostání na místě i online.

 

Přijďte si užít skvělou zábavu s prasátkem Pigy na čerstvém šumavském vzduchu!

Odkaz na fotografie: https://photos.app.goo.gl/6LHS3sShsQjsbVZe7