Podzimní prázdniny na Lipně – halloweenská zábava pro děti, klid a komfort pro rodiče

Podzimní prázdniny na Lipně – halloweenská zábava pro děti, klid a komfort pro rodiče

20.října

Království lesa, oblíbené hřiště uprostřed šumavské přírody, přichystalo na podzimní prázdniny skvělý program pro děti. Je to jedna z posledních možností, jak si užít zábavu na čerstvém vzduchu s lákavým programem. Lišák Fox je připravený zabavit všechny děti a připravil si pro ně spoustu her, soutěží, písniček a tancování. Nenechá je ani na chvíli napospas nudě. Velkým tahákem je jistě i halloweenské vyrábění strašidelných masek. „Letos je to poslední možnost, kdy lze Království lesa navštívit. Po podzimních prázdninách se i naše lesní hřiště uloží k zimnímu spánku a probouzet se bude zase na jaře. Byla by škoda tuhle příležitost k radostným zážitkům nevyužít,“ říká tisková mluvčí lipenského areálu Olga Kneiflová a dodává: „Už nyní je však možné se těšit na příští rok a zakoupit si, třeba i jako dárek, permanentní vstupenku na sezónu 2023.“

 

Zábavné a pozitivní zážitky pomůžou zahnat podzimní splín a melancholii po bezstarostném létě také na Stezce korunami stromů. Ta je otevřená po celý rok a v každém ročním období přináší jedinečnou podívanou. Na podzim se listnaté stromy vybarvují do pestrých barevných odstínů, tichá hladina jezera působí uklidňujícím dojmem, stejně jako mírnější provoz v celém lipenském areálu. Nahoru ke Stezce i ke Království lesa se momentálně dostanete pohodlně a bez námahy pravidelným Stezkabusem, protože lanovka prochází pečlivou kontrolou a údržbou před zimní sezónou.

 

Procházky, cyklovýlety i skvělá gastronomie jen pro vás

Klidný podzimní čas na Lipně nabízí kromě animací pro děti i skvělé podmínky pro dlouhé procházky, nebo vyjížďky na kole uprostřed kouzelné přírody.  Přesně to potřebujete po trochu hektickém létě, kdy jste toho museli tolik stihnout. Luxusní zázemí najdete ve čtyřhvězdičkovém hotelu Element. Vkusné a elegantní ubytování se službami a personálem na špičkové úrovni vám umožní kvalitní odpočinek s potřebným komfortem.

 

V těsné blízkosti hotelu navíc najdete restauraci Stodola, která vás ohromí moderní českou kuchyní i možností popíjení tankového plzeňského. Stejně jako ve Stodole, tak i v blízké cukrárně Povidloň se můžete těšit na speciální podzimní nabídku a halloweenské zákusky. 

 

Protože podzim přináší i chladnější a sychravější počasí, je dobré vědět, že prohřát se můžete v bázenu a v sauně Aquaworldu Lipno. Výjimečné umístění bazénu přináší unikátní možnost sledovat z tepla a komfortu vířivky podzimní hladinu blízkého jezera. Skluzavka, bazén s protiproudem i plavecký bazén jsou možnosti, které vaše děti jistě s radostí využijí.

 

Rodinný areál Lipno je skvělou volbou pro podzimní prázdniny s dětmi. Animační programy v Království lesa je zabaví po celé odpoledne a mírný podzim dává ještě zelenou výletům do přírody. Na Lipně si s veškerým komfortem odpočinete od shonu běžných dní a načerpáte síly. Přijeďte si užít zábavu a dobít baterky před zimou!

 

Fotografie: https://photos.app.goo.gl/6LHS3sShsQjsbVZe7