Království lesa / Akce & Soutěže

Slosovací soutěž

Soutěžte a vyhrajte další zážitky!

Byli jste na Stezce korunami stromů nebo v Království lesa? Zaregistrujte svou soutěžní vstupenku a hrajte o další zážitky! Každý týden losujeme jednoho výherce, stačí vyplnit formulář a odeslat.

Více info o soutěži
Akce na Stezce

Od září o 20% výhodnější vstupné s Lipno.card

Využijte slevu na vstupné na Stezku korunami stromů a do Království lesa s naší kartou zákazníka Lipno.card, kterou můžete využít i na další lipenské zážitky. Sleva 20% na vstupné platí během září a října.

Více informací o Lipno.card
 

Nejbližší akce

Lipenský KOLO-toč

Lipenský KOLO-toč

28. září 2017

Nenechte si ujít 6. ročník akce Lipenský KOLO-toč, která se bude konat 28. září 2017. Akce je ideální pro všechny, kteří mají rádi jízdu na kole či in-line bruslích – malé i velké, rodiny s dětmi, aktivní i rekreační sportovce… prostě všechny, kteří si chtějí užít den a načerpat energii díky nádherným scenériím okolí lipenského jezera.


28. září
více

Pedro a Pedro na Lipně

Přemýšlíte, jak sobě a především dětem zpestřit...

28. října
více

Lipno dětem aneb velká podzimní výprava s pečením buřtů

Přijďte si užít podzimní prázdniny na Lipno. Máme...

Můj lipenský zážitek

Soutěžte s námi o lipenské zážitky

Na Vašem zážitku nám záleží!

Zažili jste na Lipně něco neopakovatelného a chcete se s tím svěřit ostatním? Chcete návštěvníkům poradit, jak si Lipno pořádně užít? Máte návrhy na zlepšení nebo tipy na nové atrakce, které vám chybí? Nebo naopak Vám něco vadilo a chcete to změnit? Neváhejte a napište nám Váš lipenský zážitek. Porota Vaše zážitky po ukončení soutěžního kola projde a vybere tři nejpoutavější a nejzajímavější. Ty oceníme níže uvedenými výhrami.

Nové kolo běží do 30.9.2017

Lipenský zážitek - 1. cena

1. cena
Vstup na Stezku korunami stromů pro 2 osoby včetně lanovky

Lipenský zážitek - 2. místo

2. cena
Vstup do Aquaworldu pro 2 osoby

Lipenský zážitek - 3. místo

3. cena
Poukazy do Restaurace Lanovka v hodnotě 400 Kč

Fotografie

Odesláním formuláře souhlasíte s pravidly soutěže.


Hana Trousilova
pondělí, 25. Září 2017
Království lesa

Na Lipne je to skvely. Prijdeme si tam jaku more. Chce to sebou ale hodne penez pokud jste 5ti clena rodina a chcete uspokojit vsechny a vsem dobrat zazitky co Lipno nabizi. A dulezite, ubytovani vzdy shanet s predstihem, proste vcas. Malokdy se nam postestilo prijet na blint a sehnat ubytovani. Nejradeji tam jezdime v lete. Se zimou na Lipne jeste zkusenosti nemame, ale urcite snad uz letos mit budeme. Budte s pozdravem :-)


Martina Peterkova
středa, 20. Září 2017
Stezka korunami stromů

Navstivili jsme stezku v Janskych laznich v Nemecku,ale Lipenska je jedinecna s krasnym vyhledem na Lipno.Letos byla i na Lipne suprova expozice cesta do praveku.Na Lipne je vzdy krasne.

Martina Peterkova

Lenka Zingorová
úterý, 19. Září 2017
Stezka korunami stromů

Jsme radi každý rok na Stezce. Je jedno jestli jaro, léto, podzim, zima pořád je u Vás prima.

Lenka Zingorová

Pavel Kubík
úterý, 19. Září 2017
Stezka korunami stromů

Dobrý den přeji. Na Stezce korunami stromů - Lipno jsem byl s přítelkyní před měsícem a strašně nám se to líbilo až jsme začali uvažovat i o svatbě právě v těchto místech a možná i na vrcholku Stezky, kdy věříme že by to mohla být překrásná svatba. Okolí, atrakce, pořádek a široké možnosti toto místo dělají nádherné a přímo vybízejí k navrácení k tomuto neopakovatelnému zážitku. Ve svém okolí nabádáme, aby se tam jeli podívat. Přejeme, aby toto okolí a zážitek vydržel co nejdéle aby to mohlo dát svoji krásu lidem které přijdou navštívit toto nádherné místo.


Marcela Vránová
pondělí, 18. Září 2017
Stezka korunami stromů

Na Stezku korunami stromů se chystáme za týden.... Jedeme na Lipno na dovolenou s vnučkou,tak se moc těšíme :-)